Компанія Кобзаренка по спецзамовленню виготовила мобільний офіс зі скла.

Скляний офіс розрахований на 10 співробітників та включає офісні  меблі, вентиляцію, підведення води та кімнату для переговорів.

Виготовляємо будь-якого розміру і комплектації. Зручність при перевезенні.

ПрАТ «Компанія Кобзаренка» виготовляє будки охорони у власних цехах і має потокові лінії виробництва всіх необхідних комплектуючих, таких як вікна ПВХ, силові елементи, оздоблювальні матеріали. Основою будки охорони є рамна конструкція, яка складається з профільних труб різної товщини зварені між собою. Стіни мають каркасну систему, виготовляються з металевих чи дерев'яних балок. До каркасу кріпиться зовнішня і внутрішня обробка, між якими закладається утеплювач і гідроізоляція. Залежно від комплектації вікна поста охорони можуть бути як дерев'яними, так і пластиковими. Великий вибір зовнішніх і внутрішніх дверей - металеві, пластикові.

ПРаТ «Компанія Кобзаренка» презентувала мобільний житловий вагончик на колесах.

На II Міжнародному Україно-Білоруському Форумі в Житомирі була презентована техніка відомих вітчизняних та білоруських компаній.

Даний захід проходив 3-4 жовтня 2019 року, та приймав гостей з багатьох регіонів, включаючи президентів України Володимира Зеленського та Білорусії – Олександра Лукашенко.