• +38 (050) 667-12-05, (05448) 7-90-86

Новини

Медичний вагончик на шасі має площу 17,5 м2.
Обладнаний усіма необхідними меблями для лабораторних досліджень.
Зручний переїзд в потрібне місце.

 

 

Магазин профнастилу відкрився у Ромнах за адресою:
вул. Полтавська, 170.
На території ПрАТ "Компанія Кобзаренко".

 

 

Нова розробка від Компанії Кобзаренко особливо цікава для дорожньо-будівельних організацій.
Не вимагає фундаменту і використовується як їдальня, місце для проживання, прорабське приміщення, мобільний офіс та інше.
Вагончик зможе перевозити автомобільний тягач, трактор і навіть потужний джип з фаркопом.

 

 

На виставці "Агроекспо-2020" в Кропивцицькому ПрАТ "Компанія Кобзаренко" презентувала скляний офіс, який обладнано палубою і тентом!
Призначений для офісної роботи, проведення переговорів та приготування їжі.

 

На виставці "Зернові Технології-2020" було презентовано спеціалізований автономний житловий вагончик на колесах з палубою і тентом! Призначений як для проживання військових, так і різні транспортні, логістичні компанії можуть використовувати вагончик для розміщення і життя в ньому персоналу, охорони.

 

Компанія Кобзаренка по спецзамовленню виготовила мобільний офіс зі скла.

Скляний офіс розрахований на 10 співробітників та включає офісні  меблі, вентиляцію, підведення води та кімнату для переговорів.

Виготовляємо будь-якого розміру і комплектації. Зручність при перевезенні.

ПрАТ «Компанія Кобзаренка» виготовляє будки охорони у власних цехах і має потокові лінії виробництва всіх необхідних комплектуючих, таких як вікна ПВХ, силові елементи, оздоблювальні матеріали. Основою будки охорони є рамна конструкція, яка складається з профільних труб різної товщини зварені між собою. Стіни мають каркасну систему, виготовляються з металевих чи дерев'яних балок. До каркасу кріпиться зовнішня і внутрішня обробка, між якими закладається утеплювач і гідроізоляція. Залежно від комплектації вікна поста охорони можуть бути як дерев'яними, так і пластиковими. Великий вибір зовнішніх і внутрішніх дверей - металеві, пластикові.

ПРаТ «Компанія Кобзаренка» презентувала мобільний житловий вагончик на колесах.

На II Міжнародному Україно-Білоруському Форумі в Житомирі була презентована техніка відомих вітчизняних та білоруських компаній.

Даний захід проходив 3-4 жовтня 2019 року, та приймав гостей з багатьох регіонів, включаючи президентів України Володимира Зеленського та Білорусії – Олександра Лукашенко.

© ПрАТ «Компанія Кобзаренка», 2020