• (050) 667-12-05, (050) 312-08-28

ПрАТ «Компанія Кобзаренко», колишній завод Тутковського займає загальну площу 86 016 м2.

На території підприємства працюють виробничі цехи, складські комплекси та "Магазин Профнастилу".

Основні напрями діяльності Компанії Кобзаренко:

 • Вагон-будинки на шасі
 • Блок-пости охорони
 • Побутові
 • Офіси
 • Житлові, дачні будинки
 • Магазини, кіоски
 • Модульні споруди
 • Санітарні, складські, сантехнічні та ін.
 • Профнастил
 • Металочерепиця
 • Сендвіч-панелі
 • Водосточні системи
 • Товари для дому, саду та городу

 

Підприємство пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, починаючи від продажу вагончиків, металевих конструкцій до їх повного оснащення за бажанням замовника. Висока кваліфікація співробітників ПрАТ «Компанія Кобзаренка» дозволяє їм виконувати вимоги замовника в встановлені терміни, реалізовувати нестандартні варіанти замовлень.

 • Формування віконних прорізів і установка вікон, їх утеплення, оснащення.
 • Утеплення дверей. Це особливо актуально для використання приміщення в умовах холодного клімату.
 • Установка меблів. Необхідно для оснащення спальних місць, створення умов для відпочинку.
 • Створення додаткових елементів інтер'єру, їх установка.
 • Установка сантехніки. Це необхідно для проживання людей тривалий час.
 • Монтаж нестандартних металоконструкцій.
 • Виконання індивідуальних замовлень за власними кресленнями замовника.

 

За бажанням замовника мобільні вагон-будинки можуть установлюватися на шасі (з автомобільною реєстрацією в органах ДАІ). Конструкція вагон-будинків дозволяє розташовувати їх у два поверхи або з'єднувати декілька об'єктів для збільшення корисної площі приміщення. При цьому зберігається можливість їх повторного транспортування на інші об'єкти після демонтажу. Розміри мобільних вагон-будинків, внутрішнє оздоблення і комплектація приміщень обговорюються з кожним замовником індивідуально.

Технологія нашого виробництва дозволяє швидко і якісно виконувати замовлення будь-якої складності. Розроблена принципово нова конструкція мобільних вагон-будинків. Конструкторський відділ приклав всі зусилля для покращення побутових та соціальних умов проживання нафтовиків, будівельників, геологів в польових умовах, а також відпочиваючих на базах відпочинку. На сьогодні підприємство має понад 1000 варіантів виготовлення вагон-будинків.

Доставка і монтаж вагон-будинків здійснюється по всіх регіонах України.

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки і використання персональних даних Користувача. Персональні дані від Користувачів Веб-сайту при реєстрації в Формі зворотного зв’язку на Веб-сайті, а також під час використання Веб-сайту Користувачами отримує ПрАТ «Компанія Кобзаренко» (Код ЄДРПОУ 01431386), якому належить сайт https://www.vagondom.com.ua

1. Визначення термінів
1.1 У цій Політиці конфіденційності використовуються наступні терміни:

Веб-сайт — веб-сторінка, розташована в мережі Інтернет за адресою: https://www.vagondom.com.ua

Адміністрація Веб-сайту – уповноважені співробітники на управління Веб-сайтом, що діють від імені ПрАТ «Компанія Кобзаренко», які організовують і здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

Користувач — особа, яка розмістила персональні дані за допомогою заповнення форми зворотнього зв'язку на Веб-сайті.

Форма зворотнього зв’язку – спеціальна форма, де Користувач при реєстрації розміщує свої персональні дані з метою передачі їх Адміністрації Веб-сайту.

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення персональних даних.

Конфіденційність персональних даних – обов’язкові для дотримання Адміністрацією Веб-сайту вимоги щодо недопущення поширення персональних даних Користувача без його згоди або за наявності іншої законної підстави.

2. Загальні положення
2.1. Дана Політика конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Веб-сайту і визначає порядок обробки персональних даних осіб, що використовують Форму зворотного зв’язку на Веб-сайті.

2.2. Метою цієї Політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, в тому числі його персональних даних від несанкціонованого доступу і розголошення.

2.3. Відносини, пов’язані зі збором, зберіганням, розповсюдженням і захистом персональних даних Користувача регулюються цією Політикою конфіденційності та чинним законодавством України.

2.4. Чинна редакція Політики конфіденційності, є публічним документом, розроблена Адміністрацією Веб-сайту і доступна будь-якому Користувачеві мережі Інтернет при користуванні Веб-сайтом.

2.5. Адміністрація Веб-сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності.

2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності, Адміністрація Веб-сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Веб-сайті https://www.vagondom.com.ua

2.7. Використання Користувачем Веб-сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.8. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання Веб-сайту.

2.9. Адміністрація Веб-сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Веб-сайту.

3. Умови та цілі збору та обробки персональних даних Користувачів

3.1. Персональні дані Користувача такі як: ПІБ Користувача, контактний телефон Користувача, адреса електронної пошти (e-mail), а також додаткова інформація, що надається Користувачем, передаються Користувачем Адміністрації Веб-сайту за згодою Користувача.

3.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Веб-сайту, через Форму зворотного зв’язку означає згоду Користувача на передачу та обробку його персональних даних.

3.3. Адміністрація Веб-сайту здійснює обробку інформації про Користувача, в т.ч. його персональних даних, таких як: ПІБ Користувача, контактний телефон Користувача, адреса електронної пошти (e-mail), а також додаткової інформації про Користувача, що надається ним за своїм бажанням.

3.4. Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів: законності цілей і способів обробки персональних даних.

3.5. Адміністрація Веб-сайту здійснює обробку персональних даних Користувача з його згоди в цілях: ідентифікації Користувача; встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Веб-сайту, надання послуг, обробки Замовлень від Користувача; повідомлення Користувача Веб-сайту про стан замовленої консультації спеціаліста або зустрічі; надання Користувачеві інформації рекламного характеру та/або комерційної пропозиції щодо зацікавленої на Веб-сайті продукції.

4. Зберігання і використання персональних даних
4.1. Зберігання персональних даних передбачає дії щодо забезпечення їх цілісності та відповідного режиму доступу до них.

4.2. Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електронних носіях і використовуються виключно за призначенням, обумовленим в п. 3 цієї Політики конфіденційності.

5. Передача персональних даних третім особам
5.1. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією Політикою конфіденційності.

6. Терміни зберігання та знищення персональних даних

6.1. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.

6.2. Персональні дані Користувача знищуються при бажанні самого Користувача на підставі його зве рнення, або з ініціативи Адміністратора Веб-сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Веб-сайту інформації, розміщеної Користувачем, а також в інших випадках передбачених законодавством України.

7. Права та обов’язки користувачів

7.1. Користувачі мають право:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки;
 • на підставі запиту отримувати від Адміністрації Веб-сайту інформацію, що стосується обробки його персональних даних.
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;

7.2. Користувачі зобов’язані:

 • надати інформацію про персональні дані необхідні для користування Веб-сайтом;
 • дотримуватися вимог законодавства при користуванні Веб-сайтом та наданні персональних даних.

8. Заходи для захисту інформації про користувачів

Адміністратор Веб-сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, від незаконної обробки, а також від інших неправомірних дій.

Відповідальність сторін
9.1. У разі порушення норм законодавства про захист конфіденційної інформації, а також положень даної політики конфіденційності сторони несуть відповідальність встановлену законом.

9.2. До цієї Політики конфіденційності і відносин між Користувачем та Адміністрацією Веб-сайту застосовується чинне законодавство України.

Previous Next Play Pause
© ПрАТ «Компанія Кобзаренка», 2020
Joomla Templates by Joomla-Monster.com