• (050) 667-12-05, (050) 312-08-28

Сучасне виробництво мобільних вагончиків - це трудомісткий процес, необхідний великих фінансових оборотів і налагодження організаційної роботи. У кожному новому замовленні клієнт вимагає індивідуального підходу, і кожен новий вагончик чимось відрізняється від попереднього. В результаті штат нашого підприємства складається з десятків фахівців різних спеціальностей, а склади наповнені матеріалами на будь-який запит клієнта.

ПрАТ «Компанія Кобзаренка», колишній завод Тутковського займає загальну площу 86 016 м2. Підприємство має таку виробничу структуру:

 

Цех №1

Виробництво мобільних вагон-будинків. Загальна площа — 1 800 м2.

Цех № 1 складається з таких відділень:

  • підготовче відділення;
  • слюсарно-зварювальне відділення;
  • побутові та підсобні приміщення. Площа — 568,4 м2.

Також до складу цеху № 1 входить деревообробна ділянка, яка має виробничі приміщення, приміщення для зберігання та сушіння дерева, підсобні та побутові приміщення.

До складу деревообробної ділянки входить ділянка з виготовлення меблів, на якій розташоване спеціальне обладнання.

 

 

Цех №2 (Механічний)

Виготовлення геологорозвідувального обладнання, бурового інструменту та запчастин для підприємств нафтогазопромислового комплексу. В цеху виконуються різні роботи з токарної обробки матеріалів. Загальна площа — 954,2 м2, включаючи виробничу площу, побутові приміщення та інструментальну комору.

Для своєї виробничої діяльності цех має парк необхідного технологічного обладнання з холодної обробки металів і вантажопідйомні механізми.

 

Цех №3 (Слюсарно-ремонтний)

Виробництво профнастилу С-12 та С-20. Загальна площа — 1 383,8 м2, куди входять виробничі та побутові приміщення.

 

 

Матеріали виробництва вагончиків

Залежно від призначень вагончика, використовуються різні матеріали і елементи конструкції. Наприклад, офісна будівля повинна мати презентабельний вигляд, а значить матеріали, що використовуються при її виготовленні будуть сильно відрізняться від матеріалів використовуваних у виробництві будівельного вагончика. В результаті на ПрАТ «Компанія Кобзаренка» зберігається на складі сотні різних видів різних конструктивних елементів:

КАРКАС

  • складається з несучої зварної металевої конструкції, виготовленої зі сталевих профілів, попередньо грунтованих і пофарбованих (швелер, профільна труба, кутник металевий);
  • морський 20-ти або 40-а футовий контейнер.

 

ПІДЛОГА оцинкований лист, товщиною 0,5 мм, гідроізоляційна плівка, утеплювач - мін. вата, товщиною 50-100 мм, пароізоляційна плівка, плита OSB або вологостійка фанера, лінолеум.

 

СТІНИ. Профнастил оцинкований або з полімерним покриттям, вибір кольору по шкалі RALL, гідроізоляційна плівка, утеплювач - мін. вата, товщиною 50-100 мм, пароізоляційна плівка, внутрішнє облицювання за бажанням замовника: ламіноване ДСП, вагонка МДФ, пластикова вагонка, дерев'яна вагонка, ламіноване ДВП та ін.

 

ПОКРІВЛЯ профнастил оцинкований або з полімерним покриттям, вибір кольору по шкалі RALL, гідроізоляційна плівка, утеплювач - мін. вата, товщиною 50-100 мм, пароізоляційна плівка.

 

СТЕЛЯ пластикова вагонка, дерев'яна вагонка, профнастил, ламінована фанера, ламіноване ДСП та ін.

 

ВІКНА металопластикові, однокамерний або двокамерний склопакет, жалюзі горизонтальні або вертикальні, захисні металеві решітки або ролети.

 

ДВЕРІ вхідні - металеві (утеплені) або металопластикові, внутрішні - дерев'яні або металопластикові.

 

ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ

облік електроенергії (одно- або трьохфазні електролічильники);

монтаж електропроводки закритого типу в гофротрубі або зовнішнього типу в ПВХ коробі;

установка світильників, вимикачів, розеток, пристрою захисного відключення, пожежо-охоронної сигналізації;

комплектація автономними електростанціями та аварійним освітленням.

Комплектація

Вікна
Двері
Електрика
Інтер'єр
Меблі
Металеві конструкції
Профнастил
Сантехніка
Утеплення
© ПрАТ «Компанія Кобзаренка», 2020
Joomla Templates by Joomla-Monster.com